Wersja domyślna Wysoki kontrast

Ekskluzywna strefa basenowa w Rzeszowie: WR AQUA&SPA

Strefa basenowa w naszym obiekcie została starannie zaprojektowana, aby zaspokoić różnorodne potrzeby naszych gości, dzieląc się na dwie główne części: AQUA oraz SPA. Odkryj WR AQUA&SPA i podaruj sobie chwilę luksusu i odprężenia w samym sercu naszego kompleksu.

Zapraszamy Cię do odkrycia wyjątkowych możliwości naszej strefy basenowej, gdzie czeka na Ciebie wiele atrakcji i relaksujących doznań.

 

Sekcja AQUA
Basen rekreacyjny z torami pływackimi (16,6 m)
Zapewniamy więcej niż tylko basen - to miejsce, gdzie relaks spotyka się z aktywnością fizyczną. Nasz basen rekreacyjny wyposażony w tory do pływania o imponującej długości 16,6 metra to idealne miejsce dla wszystkich, którzy pragną połączyć przyjemność z korzyściami dla zdrowia. Dodatkowo oferujemy lekcje pływania, aby umożliwić naszym gościom z Rzeszowa i okolic na doskonalenie swoich umiejętności w wodzie.

 

Sekcja SPA

Oaza odprężenia
Zapraszamy do naszej szerokiej gamy saun, gdzie odprężenie ciała i umysłu jest na pierwszym miejscu. Od sauny infrared po tradycyjną fińską saunę i parową saunę - każda z naszych saun zapewni Ci unikalne doświadczenie relaksu.

 

Grota lodowa: Odrobina orzeźwienia
To idealny sposób na przywrócenie równowagi temperatury ciała i zmysłów. Poczuj, jak świeży powiew chłodu odświeża Twoją skórę i umysł, przygotowując Cię na kolejną fazę relaksu.

 

Gabinety masażu: luksusowy odpoczynek
Zrelaksuj się w komfortowych gabinetach masażu, gdzie doświadczeni terapeuci zadbają o Twój pełen komfort i zadowolenie. Odpocznij, oddając się w ręce naszych specjalistów, którzy przywrócą harmonię Twojemu ciału i umysłowi.

 

Tężnia solankowa : oddech świeżości
Odwiedź naszą tężnię solankową w Rzeszowie, gdzie głęboka relaksacja i inhalacja soli morskiej oczyszczą Twoje płuca i umysł. Pozwól sobie na chwilę oddechu i odnowy.

 

Tepidarium: miejsce pełnego relaksu
Odpocznij w naszym tepidarium - miejscu pełnego relaksu o umiarkowanej temperaturze. Poczuj, jak ciepło otula Twoje ciało, rozluźniając każdy mięsień. To czas tylko dla Ciebie, czas na pełną regenerację.

 

Kapsuły floatingowe: uczucie nieważkości
Doświadcz uczucia nieważkości w naszych unikalnych kapsułach floatingowych. Zanurz się w ciepłej wodzie, poczuj, jak Twoje ciało unoszące się na powierzchni wody odpręża się i relaksuje. To niezwykłe doświadczenie, które przywróci Ci spokój i równowagę.

 

Komora Kriogeniczna: odmładzający chłód
Odwiedź naszą zaawansowaną komorę kriogeniczną, która stymuluje ciało do regeneracji i odmładzania. Poczuj, jak chłód otacza Twoje ciało, przynosząc ulgę zmęczonym mięśniom i odświeżając Twoją skórę.

Jakość wody

 

Jakość wody to fundament naszego centrum sportu i rozrywki. Dzięki systematycznym badaniom przeprowadzanym przez nasz zespół ekspertów, możemy zagwarantować, że woda w WR SPORT - Centrum Sportu i Rozrywki spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości.

 

Pozytywna Ocena Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej
Wysoka jakość naszej wody została potwierdzona przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Rzeszowie. Pozytywna ocena stanowi dodatkowe zapewnienie dla naszych klientów, że mogą cieszyć się pełnym komfortem i bezpieczeństwem podczas korzystania z naszych basenów i jacuzzi.

 

 

Bezpieczeństwo i spokój


W WR SPORT dbamy nie tylko o Twój komfort fizyczny, ale także o Twoje bezpieczeństwo i spokój umysłu. Dzięki naszej doskonałej jakości wody i regularnym kontrolom, możesz mieć pewność, że każda chwila spędzona w naszym centrum będzie pełna radości, relaksu i bezpieczeństwa.